KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332069
nr 1233 2069
Oidentifierad konstnär. Signerad, Damer, 49x60, signerad. Olja på duk
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:28:12
500 kr
600 kr
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)